* Bakiciilan.com 'un özel Google uyumlu yazılımı ile ilanlarınız hemen Google da indekslenir ve en üst sırada gösterilir.
** Türkiye 'nin en çok ziyaret edilen tek bakıcı ilan sitesi.( Günde 10.000 ziyaretçi. ) Bakiciilan.com kar amacı gütmeyen bakıcı ilan sitesidir.

bakici firmaları

Evimde Çocuk Bakmak İstiyorum Bağcılar

İlan Açıklama :

Evimde Çocuk Bakmak İstiyorum
SeLam..İstanbuL-BağcıLar'da İkamet Etmekteyim.Kiracı DeğiLim.EvLiyim 15 Yşında Bir Kızım Var.Kızımın OkuLu Ve KursLarından DoLayı Başından AyrıLamıyacağım İçin Bu Yüzden Evimde 2-6 Yaş Arası Çocuk Bakmak İstiyorum..9 Sene OkuLda OkuL AiLe BirLiğinde Sınıf TemsiLciLiğiyLe Beraber GönüLLü Görev Yaptım..3 ve 4 YaşLarında Çocuk Baktım Fakat OnLar OkuLa BaşLayınca Ayrılmak Zorunda KaLdıLar.İçinde ALLah Korkusu Ve Merhamet Sahibi Bir İnsanım.Çoğu İnsanın 6.cı Hissi KuvvetLidir Beni Tanıyınca HakLı OLduğumu Göreceksiniz.Sigara KuLLanmadığım Gibi Evimde Sigara Dahi KuLLandırmıyotum.ÇocukLarı Çok Seviyorum..Benden Şayet Memnun KaLmazsanız Ödeme BiLe Yapmayın.Nerede OLursanız OLun, İşiniz Ne OLursa OLsun Hiç Sorun DeĞiL..Çocuğunuz YatıLıda KaLabiLir..ALLah Şahit Gözünüz Arkada KaLmayacak Ona EvLadım Gibi Bakacağımdan Emin OLun..Karar Sizin Çok İLan Verdim Fakat OLumLu SonuçLarLa KarşıLaşmadım.Bu Da Son İLanım OLucak..HayırLısını ALLahtan DiLiyorum.. hcrn.2837@hotmail.com


Ücret: İlanı verenle iletişime geç
Telefon Numarası : hcrn.2837@hotmail.com
Yayınlanma tarihi: 02/07/2012
 • Konum: Bağcılar, İstanbul, Türkiye
 • İstanbul İlanları
 • Bağcılar İlanları
 • İlan Numarası: 56
  İlana yıldız ver
  Sonuç 0 yıldız

  Paylaş

  Yorumlar

   Yorumunuzu yazın (ilanla ilgisiz, hakaret içerikli ve benzeri yorumlar silinecektir)

   Benzer ilanlar

   • Tam güvenilir bebek ve çocuk bakıcılığı yaparım..
    Tam güvenilir bebek ve çocuk bakıcılığı yaparım..
    Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı İş Arıyor - Erenler ( Sakarya ) - 20/11/2014 İlanı verenle iletişime geç

    Evimde bakıcılık yaparım.31 yaşındayım. Çok iyi çocuk bakıyorum,dikkatli,düzenli, çok sabırlı,güvenilir,titiz bir anneyim.2 yaşında çok uyumsal sakin huylu bir kızım var. Kendi mesleğim çocuk hemşiresi. 10 senelik hemşirelik iş tecrübem var.Rus dili ...

   • bakıcı
    bakıcı
    Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı İş Arıyor - Kartepe ( Kocaeli ) - 20/11/2014 Ücretsiz

    Kendi evimde 2 yaş ve üzeri yaşta çocuklara bakabilirim.

   • BABYSİTTER
    BABYSİTTER
    Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı İş Arıyor - Muratpaşa ( Antalya ) - 20/11/2014 500.00 TL

    Etilerde ki evimde çocuk bakıyorum.3 yaşında kızım olduğu için evimde bakmak zorundayım.Çocuk gelişimi ile ilgili sertifikalarım var.Çocuklarınızın derslerinde de yardımcı olurum özellikle yabancı dil konusunda.

   Bakiciilan.com