* Bakiciilan.com 'un özel Google uyumlu yazılımı ile ilanlarınız hemen Google da indekslenir ve en üst sırada gösterilir.
** Türkiye 'nin en çok ziyaret edilen tek bakıcı ilan sitesi.( Günde 10.000 ziyaretçi. ) Bakiciilan.com kar amacı gütmeyen bakıcı ilan sitesidir.
*** Firmaların günde 3(üç) ilandan fazla ilan girmesi yasaktır. Firmaların ilanlarında İşkur numarası girmesi zorunludur.

Evimde Çocuk Bakmak İstiyorum Bağcılar

İlan Açıklama :

Evimde Çocuk Bakmak İstiyorum
SeLam..İstanbuL-BağcıLar'da İkamet Etmekteyim.Kiracı DeğiLim.EvLiyim 15 Yşında Bir Kızım Var.Kızımın OkuLu Ve KursLarından DoLayı Başından AyrıLamıyacağım İçin Bu Yüzden Evimde 2-6 Yaş Arası Çocuk Bakmak İstiyorum..9 Sene OkuLda OkuL AiLe BirLiğinde Sınıf TemsiLciLiğiyLe Beraber GönüLLü Görev Yaptım..3 ve 4 YaşLarında Çocuk Baktım Fakat OnLar OkuLa BaşLayınca Ayrılmak Zorunda KaLdıLar.İçinde ALLah Korkusu Ve Merhamet Sahibi Bir İnsanım.Çoğu İnsanın 6.cı Hissi KuvvetLidir Beni Tanıyınca HakLı OLduğumu Göreceksiniz.Sigara KuLLanmadığım Gibi Evimde Sigara Dahi KuLLandırmıyotum.ÇocukLarı Çok Seviyorum..Benden Şayet Memnun KaLmazsanız Ödeme BiLe Yapmayın.Nerede OLursanız OLun, İşiniz Ne OLursa OLsun Hiç Sorun DeĞiL..Çocuğunuz YatıLıda KaLabiLir..ALLah Şahit Gözünüz Arkada KaLmayacak Ona EvLadım Gibi Bakacağımdan Emin OLun..Karar Sizin Çok İLan Verdim Fakat OLumLu SonuçLarLa KarşıLaşmadım.Bu Da Son İLanım OLucak..HayırLısını ALLahtan DiLiyorum.. hcrn.2837@hotmail.com


Ücret: İlanı verenle iletişime geç
Telefon Numarası : hcrn.2837@hotmail.com
Yayınlanma tarihi: 02/07/2012
 • Konum: Bağcılar, İstanbul, Türkiye
 • İstanbul İlanları
 • Bağcılar İlanları
 • İlan Numarası: 56
  İlana yıldız ver
  Sonuç 0 yıldız
  Bakıcı İlan
  0 yıldız

  Paylaş

  Benzer ilanlar

  • çocuk bakımı ve çocuk egitimi
   çocuk bakımı ve çocuk egitimi
   Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı İş Arıyor - Antakya ( Hatay ) - 22/12/2014 850.00 TL

   Çocuğun gelişim özelliklerine uygun ortamda, uygun materylallerle desteklenmiş etkinlik ve oyunlarla verimli zaman geçirmesi önemliyse, ben işimin hakkını vermek için buradayim :-)

  • REFERANSLI BEBEK ÇOCUK BAKICILARI ARAS DANIŞMANLIK
   REFERANSLI BEBEK ÇOCUK BAKICILARI ARAS DANIŞMANLIK
   Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı İş Arıyor - İstanbul Anadolu Yakası ( İstanbul ) - 22/12/2014 İlanı verenle iletişime geç

   Referanslı çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, referanslı yardımcılar İş arayan elemanlar , eleman arayan aileler bize ulaşın. Üsküdar, Acıbadem, Göztepe, Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Bostancı, Maltepe, Küçükyalı, Kartal..... www.arasdanismanlik.com İST...

  • ÇOCUK BAKICISI
   ÇOCUK BAKICISI
   Çocuk Bakıcısı , Abla , Dadı İş Arıyor - Bakırköy ( İstanbul ) - 22/12/2014 1.20 TL

   ATAKÖYDE OTURUYORUM. EVLİ BİR ÇOCUK ANNESİYİM. DAHA ÖNCE ÇOCUK BAKTIM. GÜNLÜK TOPARLAMA VE ÜTÜ. REFERANSIM VARDIR. İLGİLENEN ANNELER İRTİBATA GECEBİLİRLER. ÇALIŞMA SAATLERİM SABAH 08.00 AKŞAM 17.00

  bakiciilan.com, bakıcı arayan aileleri ve bakıcıları buluşturan bir ilan sitesidir. bakiciilan.com, sadece ilan yazılımı ile ücretsiz ilan yayınlanmasını sağlar ve kişilerin birbirlerini bulmasına imkan verir. Sitede üyelerin ilan vermesi haricinde ara buluculuk gibi bir görev üstlenmez, en uygun bakıcıyı veya aileyi bulup karşı taraf ile kanunlar çerçevesinde anlaşmak üyelerin sorumluluğundadır.
  Üyelik Sözleşmesihttp://feeds.feedburner.com/SonIlanlarEklendi-bakiciilanİletişim
  Bakiciilan.com google play de Yandex.Metrica