* Bakiciilan.com 'un özel Google uyumlu yazılımı ile ilanlarınız hemen Google da indekslenir ve en üst sırada gösterilir.
 Bakiciilan.com kar amacı gütmeyen bakıcı ilan sitesidir ve tamamen ücretsizdir.
 *** Türkiyenin en çok ziyaret edilen bakıcı ilan sitesidir. Günde 25.000 sayfa gösterimi yapmaktadır.

**** Gunde 2 den fazla firma tanıtım ilani giren hesaplar kapatılır. 

Kayseri bakıcı ilanları

10 ilan içersinde 1 - 10 arası
Filtreleri göster Liste Kılavuz çizgiler Sıralama ölçütü:
İlanlar
  • 1
bakiciilan.com sitesine üye olmak isteyenler “Üyelik Sözleşmesi” başlığı altında bulunan maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini onaylar. bakiciilan.com portalına üye olan kullanıcılar, verdikleri her bilginin doğru ve geçerli olduğunu kabul eder. bakiciilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından bakiciilan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.
bakiciilan.com, bakıcı arayan aileleri ve bakıcıları buluşturan bir ilan sitesidir. bakiciilan.com, sadece ilan yazılımı ile ücretsiz ilan yayınlanmasını sağlar ve kişilerin birbirlerini bulmasına imkan verir. Sitede üyelerin ilan vermesi haricinde ara buluculuk gibi bir görev üstlenmez, en uygun bakıcıyı veya aileyi bulup karşı taraf ile kanunlar çerçevesinde anlaşmak üyelerin sorumluluğundadır.