* Bakıcıilan.com 'un Özel Google entegre yazılımı ile ilanlarınız hemen Google da indexlenir ve en üst sırada gösterilir.

** Türkiye 'nin en çok ziyaret edilen tek bakıcı ilan sitesi. ( Günde 10.000 ziyaretçi. ) Bakıcı İlan .com kar amacı gütmeyen bakıcı ilan sitesidir.


Yaşlı halamızın yanına yatılı kalacak bayan eleman arıyoruz. İstanbul Geneli

Yayınlanma tarihi: 09/07/2012
 • Konum: İstanbul Geneli, İstanbul, Turkiye

Fiziksel sağlığı yerinde, biraz unutkanlığı olan halamızın yanında arkadaş olarak yatılı kalacak bayan eleman arıyoruz. Halamız kişisel bakımını kendi yapabilmekte, ev işleri, alışverişi ve yemeği yapılmalıdır. İstanbul Aksaray' da ikamet etmektedir. Ayda bir izin verilecektir. Genel anlamda ağır bir iş yoktur. Yanlız kalmasını istemiyoruz. Arkadaşlık edeceği için Türkçe bilmesini istiyoruz.

İsim: Serdar Perk
Telefon: 532 347 3035
Şehir: İstanbul


Ücret: İlanı verenle iletişime geç
Telefon Numarası : 532 347 3035
İlan Verenin Adı Soyadı (Zorunlu değil): Serdar Perk
İlanı veren: Bireysel İlan

Paylaş

Yararlı bilgi

 • Bu site bakıcı arayan aileler ile bakıcıları kolay ve ücretsiz olarak buluşturmak için yapılmıştır.
 • Bakiciilan.com daki ilan bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından bakiciilan.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. İlan hakkındaki sorularınız için ilan sahibine mesaj gönderebilirsiniz.
 • Her türlü soru, sorun ve şikayetinizde iletişim formunu kullanarak bizi bilgilendiriniz

Benzer ilanlar

 • YATILI BAYAN PERSONEL
  YATILI BAYAN PERSONEL
  Yaşlı Bakıcısı Aranıyor - Ankara Geneli (Ankara) - 30/09/2014 1.00 TL

  ÇOK NEZİH VE SAYGIN BİR ORTAMDA ÇALIŞACAK EV İŞLERİNDEN ANLAYAN, TEMİZLİK VE YEMEK KONUSUNDA TİTİZ. YAŞLI ÇİFTİN GÖZETİMİNİ YAPACAK SİGARA KULLANMAYAN PERSONEL ARANIYOR. ÜCRET VS. YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.05077669294

 • Acil
  Acil
  Yaşlı Bakıcısı Aranıyor - Fethiye (Muğla) - 25/09/2014 İlanı verenle iletişime geç

  80 yaşındaki babaannemin hareketleri sınırli . Çünkü bir ayağı şekerden dolayı kesildi.babaannemin banyosunu yaptıracak ,gündüzleri yaninda kalıp su yiyecek isteklerine cvp verebilecek ve evin temizliğiyle ilgilenecek bir yardımcı arıyoruz .

 • yaşlı kadın bakıcı aranıyor
  yaşlı kadın bakıcı aranıyor
  Yaşlı Bakıcısı Aranıyor - Antalya Merkez (Antalya) - 24/09/2014 İlanı verenle iletişime geç

  meydan kavağında site içerisinde, kendi dairesinde yalnız kalan annem için bakıcı aramaktayım.güleryüzlü,saygılı olması önemlidir.Annem yatalak değildir.sabah 9 dan akşam 18.00 kadar.gerekirse yatılıda olabilir.ilgilenenler telefon numaramdan arayara...

Bakiciilan.com